اخبار

با فرزندان خود به نمایشگاه تلکام بیایید

انارستان به عنوان بزرگترین زیست بوم کودک و نوجوان ایرانی در فضای مجازی امسال هم در نمایشگاه تلکام حضور دارد و با سرویس‌ها و محصولات ویژه آماده میزبان والدین، مربیان مدارس و کودکان و نوجوانان است.
سیمکارت و تبلت کودک و نوجوان انارستان شاخص‌ترین محصولات انارستان هستند که پاسخگوی نیازهای کودکان و نوجوانان و دغدغه‌های والدین هستند و در واقع درگاه‌های ورود به دنیای محتوای مفید و جذاب ویژه کودک و نوجوان ایرانی هستند.

 • انارستان بازی های موبایلی را به جام خلیج فارس وارد کرد

  امسال برای نخستین بار پلت‌فرم بازیهای موبایلی را نیز به لیگ بازی های رایانه ای خلیج فارس اضافه کردیم که مجموعه‌ای از هشت بازی منتخب بومی کشورمان است، مرحله کشوری بازی‌های حضوری چهارمین دوره لیگ بازیهای رایانه‌ای خلیج‌فارس طی دو روز ۱۵ و ۱۶ آذر در قزوین برگزار می شود اما فرصت برای شرکت در جشنواره بازیهای موبایلی همچنان وجود دارد.

  ادامه خبر
 • سبک اکشن

  همه چیز وابسته به یک قهرمان است و قهرمان بازی در اختیار شما است. هیجان حرف اول را در بازی‌های رایانه ای سبک اکشن می‌زند. گاهی حتی کار به خارج از گود بازی (نمایشگر) کشیده می‌شود و دست و چشم و پای بازیکن هم ناخودآگاه درگیر می شوند.

  ادامه خبر
 • سبک بازی‌ ورزشی

  شاید ساده‌ترین مطلبی که قرار است در مورد سبک‌های بازی بنویسم، نوشتن در مورد سبک بازی‌های ورزشی است. این سبک آنقدر مورد توجه است که خیلی از شما خوانندگان گرامی با آن آشنایی کامل دارید. شاید بتوان گفت عامل اصلی که این سبک ایجاد شد، علاقه‌مندی وافر مردم به ورزش بوده است، حال یا به عنوان ورزشکار، یا به عنوان تماشاگر، ورزش به میزان کافی جذابیت دارد که حتی اگر آن را انجام هم ندهیم، از تماشاکردن یک رویداد ورزشی لذت ببریم...

  ادامه خبر

دانلود اپلیکیشن نارلیگا برای اندروید

دانلود با اسکن QRcode
ثبت نام

همین الان ثبت نام کن و به دنیای باحال نارلیگایی ها وارد شو!

بازی های مهیج

کلی لیگ و مسابقه های باحال منتظرتن تا نشون بدی میتونی برنده بشی !

شرکت در لیگ

ما همیشه دنبال بهترین و باحال ترین بازی ها هستیم تا بتونی به اوج هیجان برسی!

gift-icon

برنده شو

رقابت کن و جایزه های عالی برنده شو ! مثل این جایزه ها رو هیچ جا نمیبینی ;)