درباره انارستان

انارستان یکی از پروژه های شرکت توسعه مدیریت راهبردی امین است. ماموریت انارستان ایجاد محیطی امن و جذاب برای پرورش و آموزش کودکان و نوجوانان با بکارگیری فنآوری‌های روز دنیا است. پروژه انارستان برپایه ایده باستانی «سرزمین خوبان» و پارادایم علمی «نوآوری باز» برای تأمین و توزیع محتوای آموزشی و سرگرمی کودکان و نوجوانان ایرانی طراحی شده‌است. مجموعه انارستان تلاش می‌کند همانند میوه انار که میوه مشترک ایران زمین است؛ به منزله دنیای مجازی مشترک تمام کودکان و نوجوان‌های ایرانی با سلیقه‌ها و نیازهای متفاوت باشد. شرکت امین، تجمیع‌کننده خدمات در حوزه تعلیم ‌و تربیت است. بخش عمده گروه مخاطبان امین را کودکان و نوجوانان، خانواده‌ها و معلمان تشکیل می‌دهند. این مجموعه برای جامعه هدف خود، سرویس‌ها و بسته‌های محتوایی جذاب، مفید و امن فراهم می‌کند.

درباره نارلیگا

نارلیگا یک گیم سنتر است که در آن لیگ‌ها و جشنواره‌های گوناگون از گیم‌ها یا بازی‌های موبایلی برگزار می‌شود. نرلیگا با ارائه سرویس لیدربورد به بازی سازان امکان عرضه بازی و درآمد زایی را فراهم می کند. با نارلیگا می توانید لیگ و جام فصلی نیز برگزار کنید. با ما همراه شوید

شرح سرویس

• دانلود و نصب اپلیکیشن رایگان است. اپلیکیشن دارای سرویس‌های پولی و رایگان در هر گروه می‌باشد. هر کاربر به صورت رایگان می تواند در لیگ های رایگان شرکت کند.

• برای عضویت در لیگ های پولی نیاز به ثبت‏نام در اپلیکیشن و سپس عضویت در هر سرویس یا خرید بسته‌های ویژه نارلیگا می‏باشد.

• برای ثبت نام در اپلیکیشن کافی است فرد شماره تلفن خود را (که همان نام کاربری فرد خواهد بود) در اپلیکیشن ثبت نماید، سپس از طریق پیامک رمز عبور مختص وی برای او ارسال خواهد شد.

• جهت عضویت در هر سرویس کاربر می‏تواند بعد از ورود به اپلیکیشن با نام کاربری و رمز عبور خود، گزینه عضویت در صفحه هر لیگ را انتخاب نماید.

• جهت خرید بسته، کاربر باید به بخش بسته‏های ویژه در منو مراجعه کند. هزینه بسته و عضویت از طریق قبض یا اعتبار سیم کارت پرداخت خواهد شد.