9 مهر، 1397

با فرزندان خود به نمایشگاه تلکام بیایید

سومین حضور پیاپی انارستان در نمایشگاه تلکام

انارستان به عنوان بزرگترین زیست بوم کودک و نوجوان ایرانی در فضای مجازی امسال هم در نمایشگاه تلکام حضور دارد و با سرویس‌ها و محصولات ویژه آماده میزبان والدین، مربیان مدارس و کودکان و نوجوانان است.

سیمکارت و تبلت کودک و نوجوان انارستان شاخص‌ترین محصولات انارستان هستند که پاسخگوی نیازهای کودکان و نوجوانان و دغدغه‌های والدین هستند و در واقع درگاه‌های ورود به دنیای محتوای مفید و جذاب ویژه کودک و نوجوان ایرانی هستند.

اینترنت ویژه کودک و نوجوان و موتور جستجوی ویژه کودک وجه امتیاز اصلی سیمکارت انارستان هستند. نارلیگا پلتفورم گیم یا بازی آنلاین و نارتون اپلیکیشن پخش انیمیشن دیگر سرویس‌های جذاب انارستانی که در کنار نارکت فروشگاه محتوای اندرویدی کودک و نوجوان منظومه‌ای از سرویس‌های ویژه کودک و نوجوان در فضای مجازی را تشکیل داده‌اند.

گفتنی است سیمکارت انارستان رایگان است و برای دریافت و فعال‌سازی آن در نمایشگاه کافی است، والدین کارت ملی خود و فرزند را همراه داشته باشند.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۸) ۱۱ تا ۱۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. انارستان در سالن ۷ و فضای باز جلوی سالن ۲۵ پذیرای بازدید کنندگان است.